Relaxpark to nowo otwarte centrum sportu i relaksu. Położony jest pod najwyższym szczytem Czeskiej Republiki, Śnieżką. Odwiedzając miejscowość Pec pod Sněžkou nie sposób go ominąć.

Relaxpark jest odpowiedni zarówno dla rodzin, jak i ludzi aktywnie uprawiających sport. Otwarty jest przez cały rok. Wielką atrakcją są wieczorne zjazdy letnim torem saneczkowym. Relaxpark to miejsce, gdzie dzieci są grzeczne, a rodzice spokojni i zrelaksowani.

 

ATRAKCJE 

Letni tor saneczkowy
Największa atrakcja w Relaxparku. Tor w Pecu pod Sněžkou jest wyjątkowy i nietypowy. Położony jest na stromym stoku, ma wiele zakrętów i specjalnych kółek na trasie. Momentami wznosi się nawet 8 m nad powierzchnię ziemi. Jest tu 90-metrowa winda.
Tor jest bezpieczny – wózek (bobslej), w którym się zjeżdża nie może wypaść z toru, a pasażer jest przypiętym pasem. Tor jest otwarty także gdy pada deszcz, śnieg, lub na ziemi leży nawet metr śniegu. Trasa ma długość 900 m, z czego zjazd ma 700 m. Prędkość zjazdu do 40 km/h. Wózki (bobsleje) są dwuosobowe, więc rodzice mogą jechać z dziećmi. Dzieci do lat 8 muszą zjeżdżać z osobą w wieku ponad 12 lat.

 


Zjeżdżalnie

Tego nie można przegapić! Można tu przeżyć zjazd naprawdę niezwykłymi zjeżdżalniami, jedna z nich jest nawet podziemna! Są tu cztery nierdzewne tory, każdy ma długość ok. 550 m. Zjeżdża się w specjalnych saneczkach, nie ma więc obawy o zniszczenie ubrań. Jazda ponad ziemią, w kanale lub pod ziemią zawsze kończy się bezpiecznie na końcu trasy zjeżdżalni. Zjeżdżalnia „Piekło” ma 12 metrowy spadek – aby nią zjechać potrzeba sporo odwagi! Niestety, nie można ślizgać się, gdy jest mokro.

Trampoliny 
Trampolina z 8 miejscami zadowoli dzieci, młodzież i dorosłych (do 70 kg).Park linowy – „Małpi Park”
Po letnim torze saneczkowym i zjeżdzalni kolejna propozycja dostarczająca adrenaliny gościom w Pecu pod Sněžkou. „Małpi Park” jest przeznaczony dla szerokiej publiczności, także dzieci (wzrost ponad 1,40 m). Jest zaprojektowany tak, aby umożliwić korzystanie z niego nawet zupełnie nie wytrenowanej osobie dorosłej lub dziecku (o odpowiednim wzroście). Długość 400 metrów, 27 przeszkód, w niektórych miejscach 6 metrów nad ziemią. Z pomocą naszych doświadczonych instruktorów pokonacie każdą przeszkodę!


Linowy pomost 
– przejście na linie Dzięki przymocowaniu do liny można przejść ponad głowami turystów na Śnieżce i ponad zbiornikiem wodnym Pec. Przejście doliny Bukové na linie o długości 202 m, 15 m nad ziemią to niezwykłe doświadczenie! Wraca się na ziemię 120 metrowym zejściem blisko zbiornika wodnego. To najdłuższa taka lina w Czechach. Z atrakcji mogą skorzystać osoby o wzroście minimum 1,40 m. 

Snack 
Bar
Podczas miło spędzonego dnia w Relaxparku nie moze zabraknąć także odpoczynku i posiłku w tutejszym Snack Barze. Oferujemy wyżywienie dla grup, drużyn sportowych i firm. Specjalne zamówienia i rezerwacje należy zgłaszać wcześniej. Plac zabaw dla dzieci
Przy ogródku obok Snack Baru, na najmłodszych gości Relaxparku czeka plac zabaw.

Relaxpark jest otwarty we wszystkie dni tygodnia. 

RELAXPARK Pec pod Sněžkou
542 21 Pec Pod Sněžkou 303
Czeska Republika
tel.: (+420) 739 335 466
e-mail: info@relaxpark.cz
www.relaxpark.cz
www.relaxpark.eu
www.bobovkapec.cz

Load More Related Articles
Load More By dawid
  • Wellness Hotel DIANA Velké Losiny

    Wellness Hotel DIANA Velké Losiny jest idealnym miejscem na urlopu w Jesionikach. Hotel zn…
  • Spartak Rokytnice a.s.

    Rokytnice nad Jizerou to raj turystyczny Karkonoszy zachodnich. Firma Spartak Rokytnice, a…
  • Pustevny

    Ośrodek rekreacyjny PUSTEVNY znajduje się w Beskidach na obszarze wyżyny Radhoštkiej na wy…
Load More In Ośrodki górskie
Comments are closed.

Check Also

Słowackie Lato Alternatywne 21-22.7.2023 – Brezno

Zapraszamy na profil slowacja-latem.pl na facebooku, aby zdobyć 4 karnety na Festiwal Słow…