TourResort ČERNÁ HORA – SNĚŽKA jest to letnia wersja zimowego SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, który oferuje 37 km tras zjazdowych na 1 skipas w pięciu ośrodkach wschodnich Karkonoszy – Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

To najlepsze z całego regionu możecie wypróbować też i w sezonie letnim. Tym co w lecie łączy poszczególne ośrodki wschodnich Karkonoszy, jest TourPAS. Jest to wspólny bilet na 3 kolejki linowe (Černohorský Express, Hnědý vrch, Portášky) i autobus turystyczny – TourBUS. TourPAS także w sobie obejmuje wstęp na kąpielisko w Trutnově, jazdy na torze bobslejowym w Peci pod Sněžkou lub wstęp na wieżę widokową na Hnědém vrchu.

Poznajcie to, co najlepsze w czeskich Karkonoszach z TourPASem

Wstęp na kolejki linowe, kąpieliska, tor bobslejowy i do autobusu turystycznego z jedyną letnią kartą – to nie jest przywilej tylko alpejskich ośrodków górskich. Od niedawna ją oferują także Karkonosze wschodnie w Czechach oraz TourResort ČERNÁ HORA –SNĚŽKA, trzeba i z jazdą nową kolejką linową na Śnieżkę.

Kto kiedyś spędził urlop w którymkolwiek z ośrodków w Alpach, na pewno zna tak zwane letnie karty, z którymi możecie jeździć na kolejkach linowych, pójść na basen, lub odwiedzić niektóre zabytki. Na atrakcyjny urlop w górach teraz już nie musicie jeździć tak daleko. Tylko dwie godziny jazdy samochodem z Wrocławia znajdują się czeskie Karkonosze wschodnie i TourResort ČERNÁ HORA – SNĚŽKA, gdzie wspólny letni bilet TourPAS jest gorącą nowością.

Atrakcyjny program na urlop tygodniowy 

W bilecie wspólnym za 83 złote są 3 jazdy na kolejce kabinowej Černohorský express z Janských Lázní na Černou horu, lub na krzesełkowych kolejkach linowych Hnědý vrch i Portášky w Peci pod Sněžkou. W cenie TourPASu jest też 3x wstęp na kąpielisko, 3 jazdy na torze bobslejowym, autobus turystyczny między kolejkami linowymy oraz wstęp na wieżę widokową. Z pakietem rodzinnym, rodzina zaoszczędzi na przejazdach aż 60%.
Dzieci do lat pięciu (do 4,99) TourPAS mają za darmo. Z TourPASem rodzina tak może spędzić tygodniowy aktywny wypoczynek z turystyką pieszą, wycieczkami rowerowymi i kąpaniem. „Codziennie skorzystajcie z innej kolejki linowej aby poznać uroczą przyrodę Karkonoskiego Parku Narodowego. W wersji TourPAS+ dodatkowo też jest jazda nową kabinową kolejką linową na najwyższą czeską górę Śnieżkę, która jest czynna dopiero parę miesięcy: mówi o nowości Petr Hynek, dyrektor TourResortu ČERNÁ HORA – SNĚŽKA.

Kto bardziej lubi adrenalinę, może TourPAS wykorzystać też jako kartę rabatową.

Z zniżką 10 – 50% odwiedzić ZOO, parki linowe, minigolf, wellness, lub bajkową wystawę. W skrócie, Karkonosze wschodnie oferują turystykę pieszą wycieczki rowerowe, przeżycia i relaksację. W TourResorcie ČERNÁ HORA – SNĚŽKA przeżyjecie więcej.

TourResort ČERNÁ HORA – SNĚŽKA
MEGA PLUS s.r.o.
ČERNÁ HORA tel. +420 499 875 152
PEC POD SNĚŽKOU tel. +420 777 759 687
VELKÁ ÚPA – tel. +420 720 656 710
megaplus@tourresort.cz
www.tourResort.cz

 

Load More Related Articles
Load More By dawid
  • Wellness Hotel DIANA Velké Losiny

    Wellness Hotel DIANA Velké Losiny jest idealnym miejscem na urlopu w Jesionikach. Hotel zn…
  • Spartak Rokytnice a.s.

    Rokytnice nad Jizerou to raj turystyczny Karkonoszy zachodnich. Firma Spartak Rokytnice, a…
  • Pustevny

    Ośrodek rekreacyjny PUSTEVNY znajduje się w Beskidach na obszarze wyżyny Radhoštkiej na wy…
Load More In Ośrodki górskie
Comments are closed.

Check Also

Słowackie Lato Alternatywne 21-22.7.2023 – Brezno

Zapraszamy na profil slowacja-latem.pl na facebooku, aby zdobyć 4 karnety na Festiwal Słow…